«Ріддік: Фурія»: Він Дізель розпочне роботу над четвертою частиною кінофраншизи у серпні

Share this post on:
«Ріддік: Фурія»: Він Дізель розпочне роботу над четвертою частиною кінофраншизи у серпні
Постер фільму «Ріддік: Фурія»: Він Дізель

Він Дізель знову у ролі Ріддіка

Цього літа Він Дізель знову втілиться у свого відомого персонажа Річарда Б. Ріддіка. Зірка «Форсажу» розпочинає роботу над фільмом «Ріддік: Фурія», четвертою частиною франшизи. Зйомки стартують 26 серпня і проходитимуть у Німеччині, Іспанії та Великобританії.

Новий етап франшизи

«Ріддік: Фурія» стане продовженням епопеї, яка включає фільми «Чорна діра» (2000), «Хроніки Ріддіка» (2004) та «Ріддік» (2013). Як підказує назва, у новому фільмі Ріддік повертається до свого рідного світу, який він майже не пам’ятає і який може бути в руїнах. Там він знаходить інших фурійців, які борються за своє існування проти нового ворога — і деякі з них виявляються дуже схожими на Ріддіка.

Команда творців

Проєкт возз’єднує Дізеля зі сценаристом та режисером Девідом Тухі, який працював над попередніми трьома фільмами франшизи. Тухі завершив написання сценарію фінансового трилера «Великі собаки» Рідлі Скотта і тепер повертається до роботи над «Ріддік: Фурія». Він Дізель буде продюсувати фільм під своїм лейблом One Race Films разом із Самантою Вінсент. До продюсерів також приєднаються Торстен Шумахер (Rocket Science), Ларс Сільвест (Thank You Studios) та Джо Нойротер.

Майбутні проєкти Дізеля

Він Дізель має насичений графік, до якого входить фінал «Форсажу», новий «Мисливець на відьом», фільм Mattel «Rock ‘Em Sock ‘Em Robots» та «Коджак» від Universal. Останніми тижнями Дізель активно говорить про «Ріддік: Фурія» у своїх соціальних мережах, підігріваючи інтерес до нового фільму.

За матеріалом: itc.ua

Share this post on:

Author: Maksym Korolov

Мене звуть Максим Корольов, і починаючи з 18.03.2017 займаюся адмініструванням ресурсу: vsnews.in.ua. На якому публікується актуальна інформація про дату виходу фільмів та серіалів. А також статті новин пов'язані з цією темою.
Дякуємо за підтримку та вашу активність.

View all posts by Maksym Korolov >

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *